Alle berichten (14)
WELKOM BIJ ICM, NU OOK OP TV TE Ontvangen. Let op ! ontvangt u ICM Berichten dan heeft u een account op ICM.
ICM Platform beschikt over een ICM Video-kanaal die u op uw televisie kunt ontvangen.
Dit is inbegrepen in het abonnement. Dit kanaal is vergelijkbaar met Netflix, maar over beelden van hoe de Indische gemeenschap in Nederland zich bewoog. Beelden vanaf 1999 tot heden . Pasar Malams en vele andere nu kunnen volgen via uw Televisie. Ook traktaat is in beeld.
Bijgaand de Flyer die u meer info verschaft. Graag ingevuld en opsturen.
Nu al zijn abonees die op het kanaal van ICM Video zitten, en laaiend enthousiast zijn. Nu met hele gezin op groot beeld de Pasar Malams kunnen zien op hun Tv.
Uw abonnement Kost per maand 8 euro . Het abonnement is inclusief het ICM Video kanaal dat u op uw TV kunt ontvangen. U dient wel ingevuld de flyer op te sturen,
U dient wel via een automatische incasso maandelijks zelf te regelen bij uw Bank om het bedrag op Raborekening NL35 RABO 0377 579491 ICM PROJECTS ovv Abonnement of donatie, over te maken.
Wij zien uw reactie gaarne met belangstelling tegemoet
ICM Ning.
Ferry Schwab sr
________________________________________________________________________________________
KVK - nummer 72173122 ICM Project - WhatsApp +31 0637282433 - schwabferry@gmail.com Rabobank NL35 RABO 0377 579491 ICM PROJECTS - Wouterskampen 68
3849BC Hierden-
17 september om 16.00 uur ICM VIDEO op TV. Presentatie Traktat van Wassaneer gehouden in 2019 door delegatie-lid Ferry Schwab. Is nu 7 jaar geleden, er worden weinig stappen gemaakt door Kabinet & Parlement. Desalniettemin ontving ACTW-66 delegatie (Actie comitee Traktaat van Wassenaar 1966) onlanng een brief van Min.VWS, de zaak nu wordt weggehaald van Tweede Kamercommissie BuZa, em nu wordt behandeld door de vaste Tweedekamer commissie VWS. Wanneer ACTW-66 wordt behandeld hoop ACTW-66 dat de tribunes in Tweede Kamer worden gevuld, immers 15.000 hebben zich gemeld. Wanneer de datum, tijdstip en locatie bekend zal ACTW-66 een beroep doen op U allen. Uw stem moet gehoord worden.
17 september om 16.00 uur ICM VIDEO op TV. Presentatie Traktat van Wassaneer gehouden in 2019 door delegatie-lid Ferry Schwab. Is nu 7 jaar geleden, er worden weinig stappen gemaakt door Kabinet & Parlement. Desalniettemin ontving ACTW-66 delegatie onlanng een brief van Min.VWS, de zaak nu wordt weggehaald van Tweede Kamercommissie BuZa, em nu wordt behandeld door de vaste Tweedekamer commissie VWS. Wanneer ACTW-66 wordt behandeld hoop ACTW-66 dat de tribunes in Tweede Kamer worden gevuld, immers 15.000 hebben zich gemeld.
2019 Nusantara Amstelveen . Vele aspecten zijn achterhaald. Ook de Molukse Gemeenschap die woonde in de Republiek Indonesie hebben recht op. Wegens gebrek aan middelen is het procederen komen te vervallen. Totaal werd 442.000 in dit project stopt. Voor starten van de campagne, onderzoek, opstellen rapporten en het ontwikkelen van ACT- ICT system. Act-ict systeem is operationeelzodanig de deelnemers kunnen worden geregistreerd als deelnemer plus een helpdesk
. Van de 15.000 hebben slechts 567 zich ingeschreven. Tegenvallers dus. Voorts heeft de tijd weer ingehaald boven de 689 miljoen is nog eens 4,2 Miljard bij het onderzoek naar boven gekomen dat betaald is aan Nederland. Onlangs ontving ICM Media dat het ACTW-66 onderzoek en haar beviningen wordt volledig ondersteud door DPR Jacarta. DPR Jacarta is verontwaardig dat nogsteeds is betaald, want er is reeds betaald 4,3 miljard, los van de 689 miljoen. Er is dus geld om de gedupeerden te betalen. De tijd heeft ook gezorgd dat er nog eens 2 rapporten zijn ontwikkeld. Alle rapporten zitten nu in de Tweede Kamer. De VVD heeft zich gebogen over dit dossier, belooft op te lossen. Het parlement van de republiek (DPR) na het vernemen dat de Overheid nog niet heeft betaald wil het geld terugvorderen. Het is immers een onderdeel van het gesloten verdrag met beide landen.
Kunt u niet wachten om te zien klik op onderstaande link:
Presentatie Traktaat bij Nusantara
Eens iets anders: Een lekker recept met gestoomde makreel en verse groenten.
Ingrediënten:
3 grote gestoomde makrelen, 4 uien grof gesnipperd, 5 tenen knoflook gecrushd en fijngehakt, 1 of 2 rode lomboks, 3 tl. djahé, 500 gram gebroken sperziebonen, 1 blikje tomatenpuree, 1 rode paprika in blokjes, 3 tomaten in blokjes en zonder zaad, 1/2 dl ketjap manis, sap van een limoen, 1/4 blokje trassi, 1/4 blok santen, 2 dl water, olie om in te bakkenuien glazig.
Bereiding: Verhit wat olie in een wok en fruit hierin de grof gesnipperde uien glazig. Doe de sperziebonen erbij en laat even een minuutje pruttelen.
Voeg de in dunne ringetjes gesneden lombok en de blokjes paprika toe, met de tomatenpuree, djahé, knoflook, trassi en de blokjes tomaat. Blus af met 2 dl water en doe er dan de ketjap manis bij. Maak intussen van de makrelen mooie filets en verdeel deze in stukken van ca 3 cm. (let goed op eventueel verborgen graatjes). Laat vervolgens de santen in het groentenmengsel smelten en roer even door. Laat 5 minuten zachtjes doorpruttelen en roer dan voorzichtig de makreelstukjes erdoor. Tenslotte het limoensap toevoegen. Wordt het mengsel toch te droog dan eventueel nog iets water toevoegen. Direct serveren. Bij te lang verwarmen valt de makreel uit elkaar.
Lekker met witte rijst, atjar ketimoen en kroepoek. Selamat Makan.
Voor meer Recepten
Berichten van 612 aan het thuisfront - Evert van der Molen.
De schrijver is geboren in 1917 als zoon van een binnenschipper. Hij behaalt het onderwijzersdiploma, maar kan in Nederland in de jaren ’30 door de crisis niet aan de bak komen. In Medan wel: daar krijgt hij werk aan de Christelijke MULO en in 1939 vertrekt hij vol goede moed naar Nederlands-Indië. Alles loopt echter heel anders dan hij het zich had voorgesteld. Het uitbreken van de oorlog in Nederland haalt een streep door zijn voorgenomen huwelijk.
Daarna zorgt de val van Indië ervoor dat hij krijgsgevangene wordt en in een Jappenkamp terechtkomt. Drie en een half jaar zal hij in totaal vijftien kampen doorbrengen, op Java, Thailand en Japan. Adviesprijs: € ???
Meer recensies zien ? Boekbesprekingen
|
Nog dank voor uw donatie!
U bent de erven van uw ouders. Wellicht is u bekend dat u of uw ouders in de republiek Indonesie hun bestaan, bezittingen en banktegoeden hebben verloren. Alle kosten zelf hebben moeten dragen. ICM (Indische Internetkrant) is de initiatiefnemer hiervan. Thans zit onze zaak in de Tweede Kamer in afwachting. De VVD behartigt onze zaak . Recentelijk heeft Ministerie VWS dringend op aangedrongen om onze zaak opnieuw aan te bieden aan de Vaste Commissie VWS in de Tweede Kamer. De vaste Kamercommissie van VWS handelt de lopende zaken af.
Onze vraag is of als ICM abonnee nog verder wilt? Het abonnementschap zorgt voor de continuïteit van ICM als platform. Voorts zijn alleen hier op dit platform de ontwikkelingen van Traktaat te volgen, en nergens anders! Zonodig wanneer zich de zaak in beweging komt zullen wij u oproepen om op tribune plaats te nemen.
****** NIEUW
ICM Platform beschikt over een ICM Video-kanaal die u op uw televisie kunt ontvangen, inbegrepen in het abonnement. Dit kanaal is vergelijkbaar met Netflix, maar over beelden van hoe de Indische gemeenschap in Nederland zich bewoog. Bijgaand de Flyer die u meer info verschaft. Graag ingevuld en opsturen. Nu al zijn abonees die op het kanaal van ICM Video zitten, en laaiend enthousiast zijn. Nu met hele gezin op groot beeld de Pasar Malams en vele andere nu kunnen volgen. Ook traktaat is in beeld.
Uw abonnement Kost per maand 8 euro . Het abonnement is inclusief het ICM Video kanaal dat u op uw TV kunt ontvangen. U dient wel ingevuld de flyer op te sturen,
U dient wel via een automatische incasso maandelijks zelf te regelen bij uw Bank om het bedrag op Raborekening NL35 RABO 0377 579491 ICM PROJECTS ovv Abonnement of donatie, over te maken.
Wij zien uw reactie gaarne met belangstelling tegemoet
ICM Ning.
Ferry Schwab sr
________________________________________________________________________________________
KVK - nummer 72173122 ICM Project - WhatsApp +31 0637282433 - schwabferry@gmail.com Rabobank NL35 RABO 0377 579491 ICM PROJECTS - Wouterskampen 68
3849BC Hierden-
https://icmonline.ning.com/.../i-c-m-w-e-b-s-h-o-p-boeken...
Gezellig nu ook de pasar malams, kumoulans en veel meer Indisch in uw huiskamer.
ICM Video - Kanaal nu op uw TV inclusief ICM Abonnement
Meer video's bekijken klik HIER
Voor meer Info klik op ICM Video Kanaal nu te ontvangen op uw TV