10897296273?profile=original

13564341289?profile=RESIZE_400xUit de archieven   -   80 miljard werd bij VWS gefraudeerd door PGB  bureaux, met dank aan de Marktwerking.

U weet het nog, marktwerking van de zorg was het toverwoord, waar de PGB bureaus welig tierden, en als virus verspreidde dit verder.  Het onderzoek fraude team, FIOD tezamen met de belastingdienst constateert dat er zo'n 80 miljard uit potjes van VWS als sneeuw voor de zon verdween.

  Martin van Rijn en Edith Schippers zouden deze 80 miljard opsporen en rode kaarten uitdelen aan de PGB bureaus .  Heel even verschenen  koppen in de de Telegraaf, dit weer werd bevestigd door geen onbekende Robin Linschoten die berekende per jaar op 16 miljard en

op tachtig miljard uitkwam.   Helaas, daar bleef het bij.  Voor het Kabinet werk aan de winkel,  is veel geld 80 miljard,  nog steeds verspreidt dit virus zich naar ZZP'ers in de zorg.  

 

 

E-mail me wanneer mensen hun opmerkingen achterlaten –

U moet lid zijn van ICM - abonnement 8 euro per maand periode 2024 - 2025 om opmerkingen toe te voegen!

Doe mee ICM - abonnement 8 euro per maand periode 2024 - 2025

Blog Topics by Tags

Monthly Archives