17 - 18 - 19 Juni: Pasar Malam Istimewa in Sporthal Dijnselburg in ZEIST
Justine Pelmelay ook op de Pasar Malam Istimewa in Zeist
De Pasar Malam in Zeist is al jaren DE Pasar Malam van de provincie Utrecht!
Dat komt door de combinatie van een binnen en buiten gedeelte. Zowel binnen als buiten staat een podium maar er is ook nog een café met live muziek! Op deze drie podia staan top artiesten en culturele dans demonstraties. Denk bijvoorbeeld aan Erwin van Ligten met zijn band Route 77, The Streetrollers, Ray Smith, Diana Monoarfa, Jimi Bellmartin en nog veel meer! De culturele dansen worden verzorgd door Dansgroep Made, Dansgroep Orchidee en Wahana Budaya Nusantara!
De Indonesische sfeer wordt versterkt door mooie decoratie, een D3 decor op het hoofdpodium, een professionele lichtshow en de Oosterse markt. Tegen leuke prijzen koop je hier bijvoorbeeld wierook, sambal, spekkoek, buddhabeeldjes, wayangpoppen, kleding, Indische kookboeken, een likeur met spekkoek smaak of INDO merchandise van onze partner Indo's Be Like. Hoewel een Pasar Malam van origine uit Indonesië kot is het tegenwoordig een leuk dagje uit voor het hele gezin!
Een Pasar Malam zou geen Pasar Malam zijn zonder de Indische keuken! Kom genieten van al dat lekkers. Heerlijke complete maaltijden, en helemaal niet duur!
Of liever een snackje? Er zijn verschillende soorten sate (bv. ayam, kambing) een lekkere gebakken banaan. En natuurlijk een tjendol toe.
Vind u het ook leuk om thuis te koken? Bij de informatie balie bij de entree krijgt u voor slechts €1,00 een flesje ABC ketjap met een kookboekje!
Glossy Pasar Malam Magazine editie voor Zeist.
Met de Streetrollers op de cover met Coverstory, en nog veel meer ....
Voor € 5,95 wordt U de trotse bezitter.
Te verkrijgen bij ICM stand. Op=op !
Prijzen
Aan de deur betaalt u €9,50 voor een volwassene maar als u via deze site uw kaartje online koopt betaalt u slechts €7,50!
Senioren van 65+ betalen aan de deur €8,50 en online in de voorverkoop slechts €6,50
En op vrijdag is de toegang slechts €5,00 voor 65+'ers
Kinderen tot 4 jaar mogen gratis naar binnen. Voor kinderen van 4 t/m 12 is de toegangsprijs €4,00
Er zijn ook 3-dagen kaarten te koop tegen gereduceerd tarief
Programma:
Vrijdag 17 juni
- Route 77, met Erwin van Ligten ft. Isabelle Ame
- Jimi Bellmartin
- Free Line
- John Russel Jr.
- Ester Latama
- Dansgroep Made
Zaterdag 18 juni
- The Streetrollers
- Ray Smith
- NoyaLohyNoya
- Diana Monoarfa
- Wout Nijland & Harry Jekel
- Dansgroep Orchidee
Zondag 19 juni
- Los Perdidos
- Ray Smith
- Eddy King
- Two Lucky Minds
- Dansgroep Wahana Budaya Nusantara
Openingstijden
Vrijdag 17 juni: 13:00 - 22:00 uur
Zaterdag 18 juni: 12:00 - 22:00 uur
Zondag 19 juni: 12:00 - 20:00 uur
Adres
Sporthal Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705 GK Zeist
Parkeren
U kunt op de parkeerplaats van de Sporthal parkeren voor slechts €3,50
U kunt dit alleen contant afrekenen.
Gratis parkeren kan in omliggende wijken zoals bijvoorbeeld de Laan van Vollehoven. Dit is ca. 10 minuten lopen
Opmerkingen